HAKKIMIZDA


  Suki Kuki yolculuğu, çocuğuna şekersiz ve sağlıklı kurabiyeler yapma ihtiyacı ve ilhamı ile başlamıştır.

  Suki Kuki’ye can veren Suna Su, uzmanlık alanı olan Beslenme ve Bilinçlenme Eğitimleri sırasında, danışanlarının “Katkısız ,lezzetli, kaliteli ürünlerden oluşsa vede şekersiz olsa ve tabii bize de uysa yiyebilsek” şeklinde gitgide artan talep ile başlayan ve kendinin de uyguladığı beslenme sistemine uygun reçetelerini geliştirerek, tatlı ve tuzlu kurabiyelerini oluşturdu.

Böylece, yıllar içinde danışanlarına verdiği tarifler, kendinin ve ekibinin elleriyle şekillendi, lezzete dönüştü .

  2019 Ekim ayından itibaren de doğal, kaliteli ve kaynağından ürünlerle, sadece el yapımı olarak, hiçbir makine, katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan “Lezzetin Ev Hali”ne dönüştürülerek , Suki Kuki markası altında hayat buldu ve nihayet sizlerin beğenisine sunuldu.
 

   Suki kuki de kullanılan malzemelerin tamamı kaynağından getirtildi ve her biri titizlikle seçildi. Suki Kuki yapımında sadece ;

    Organik tam buğday,çavdar, yulaf, siyez ve kara buğday unları kullanılıyor.

Sütümüz laktozsuz, yumurtamız köyden, zeytinyağımız toprağa değmeden üretilen             Hemdem ‘den, tereyağımız Vakfıkebir, tuzsuz taze lorumuz ve probiyotik yoğurdumuz ev yapımı.

   Rafine şeker yerine , doğal Elma şurubumuz veya meyve şekerimizi, dut, üzüm, keçi    boynuzu, hurma özleri ve pekmezi, kaynağından tek tek getirtildi.

   Doğal vanilya özütü kullanıldı,

   Pestisitsiz Çiğ badem, ceviz, fındık, üzüm, yaban mersini, özenle seçildi,

   Lezzeten ve kaliteden hiç şaşmadan kakaonun ve bitter çikolatanın uzmanı Callebaut marka kullanıldı.

   Taze çekilmiş baharatlar, Köy pazarlarından alınan taze yeşillik ve meyveler,

  Suki Kuki kurabiyeleri lif, protein, vitamin ve mineral bakımından zenginleştirerek  ağzınıza layık hale getirildi.

   

  Suna Su mutfağında , tatlandırıcı, renklendirici, aroma verici, koruyucu madde gibi lezzetin, doğallığın ve kalitenin özünü bozan hiçbir madde kullanılmadı çocukluğumuzdan gelen lezzetlerden esinlenerek, kendi reçetelerimizde kurabiyenin hikayesi yeniden yazıldı. 

  “Kurabiyeni Oluştur” seçeneği ile de damak zevkinize göre “size özel” kurabiyeler pişiriyoruz.

 
Sağlıkla, Keyifle, Afiyetle....