Suki Kuki Nedir?

Suki Kuki,
 

  Yıllar içinde öğrendiğim bir çok bilginin lezzete dönüştüğü hal"Suki Kuki" olarak ulaşıyor artık size.

 
  Sağlıklı ya da sağlıksız diye soranlara verebileceğim en önemli cevap çocuğuma yedirmeyeceğim hiç bir ürünü kullanmıyorum oluyor. Çocuklarımız en değerli varlıklarımız onlara her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyorsak eğer bende sizlere en iyisini hazırlamaya çalışıyorum.   

 
  Sayfalar içinde size ihtiyacınızla alakalı detaylı bilgiler verdik. Şimdi size biraz Suki Kukilerimizden bahsetmek istiyorum. 

 
  Yediğiniz tatlı veya tuzlu kukiler içindeki bir çok gıda ile doyuruculuğu ,besleyici özelliğinden dolayı rahatlıkla tüketeceğiniz ürünler. Bunları tüketirken eğer kilo da vermek istiyorsanız bir öğünde örneğin Lorça ile tüketeceğiniz çay ya da ayran öğününüzü karşılayacaktır. Dolayısı ile hem lezzetli hem keyifli kilo vermenize de katkıda bulunmuş oluruz.
Suna SU Beslenme ve Bilinçlenme Eğitimi için tıklayınız... 

 
  Suki Kuki yolculuğumuz çocuklarımız içinde özel lezzetler hazırlayarak devam edecek. Bir çok kolaylık getirmeye çalışacağız imkanlarımız el verdiğince. Özellikle paketleme ve taşınabilirlik konusunda. Çünkü bir çok çalışanın en büyük problemi gittikleri yerlerde yanlarında götürecek bir şey bulamamaları oluyor.Bunları da göz önünde bulundurarak farklı çözümler üretmeyi hedefliyoruz. 

 
  Aklınıza gelen her soru ve yorum için lütfen iletişime geçin size daha detaylı bilgi vermekten büyük mutluluk duyacağız.