Çocuğum İçin Kurabiye Yapma Etkinliği

Çocuğum İçin Kurabiye Yapma Etkinliği

  Çocuklarla doyasıya eğlenebildiğimiz, eğlenirken de verimli vakit geçirebildiğimiz ‘’Kurabiye Yapma Etkinliği’’mize katılmak ister misiniz?

Ebeveynler, çocukları hem kaliteli vakit geçirsin hem eğlensin hem de öğrensin isterler. Biz de ebeveynlerin bu istekleri doğrultusunda ‘’Çocuğum İçin Kurabiye Yapma Etkinliği’’ adı altında organizasyonlar planladık.

Mutfağımızın Kapılarını Sizlere Açıyoruz…

   Çocukların gelişim dönemlerine olumlu katkılar sağlayacak doğal ama bir o kadar da lezzetli, eğlenceli kurabiyeler pişirebilecekleri atölyelerimizi sizler için açtık. Atölyelerde kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenizin yanı sıra, bu güzel günün sonunda birbirinden leziz kurabiyeler pişirmiş olacaksınız. Herkesin dilediğince süsleyebileceği ve tarifini kendi damak tadına uygun şekilde değiştirebileceği kurabiye tariflerimizi, sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz.

  Suki Kuki, reçeteleri her damak tadına hitap edebilen seçeneklere sunmaktadır. Tariflerimiz, minik ellerle pişirilince çok daha lezzetli bir hale geliyor. Ayrıca katkı maddesi içermemesi ve doğal oluşuyla da, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla çocuklarına yedirebilmelerini sağlıyor.

  Bizler için çocuklarımızın her biri çok özel ve kıymetli. Bu sebeple onlar için kaliteden ve doğallıktan ödün vermediğimiz, özel malzemeler tercih etmekteyiz.

Çocukların Hayallerinden İlham Alıyoruz!

   Çocuklarımızın hayal güçlerini dilediklerince ortaya çıkarabilecekleri ve günün sonunda kendi pişirdikleri kurabiyeyi tattıklarında, başarma hazzına ulaşabilecekleri etkinliklerimize davetlimizsiniz. Birbirinden özel ve organik ürünlerin lezzetiyle, çocuklarımızın el becerisini birleştiriyor ve onların ince motor gelişimlerine destek oluyoruz. Anne babaları çocuklarıyla birlikte ağırladığımız atölyelerde, taze ve sıcacık kurabiyelerimiz hiç eksik olmuyor. Siz de detaylar için iletişim kısmından bizlere ulaşabilir, atölye etkinliklerimize başvurabilirsiniz...

Yorum (0)
Yorum Yap